Кошик
2 відгуків
Будь-які запчастини по вашому запитуКонтакты
Київ
Додати відгук
Дельта-Будтех — Запчасти и сервис для вашей техники
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380660451345

Запчастини для фронтального навантажувача KOMATSU WA250

від 1 000 грн.

  • В наявності
+380660451345
Сергей
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Запчастини для фронтального навантажувача KOMATSU WA250
В наявностіЗапчастини для фронтального навантажувача KOMATSU WA250
від 1 000 грн.
Купити
+380660451345
Сергей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Менеджер Сергій -

  • +38(066) 045 13 45
  • sales@d-bt.com.ua

Менеджер Анатолій -

  • +38(050) 156 17 52
  • a.dobosh@d-bt.com.ua

Спецтехніка Komatsu використовується в будівельних і горнонобывающих роботах по всьому світу, в процесі експлуатації виникає потреба в заміні зношених запчастин, у нас ви можете придбати оригінальні і аналоги запчастин для комацу в Україні.

Так само поставляємо б/в запчастини для техніки Комацу. Безготівковий та готівковий розрахунок.

 

В наявності більше 10 000 позицій для Komatsu, а саме:

  • Фільтри та мастильні матеріали
  • Ходова частина (опорні котки, гусениці, пальці, зірочки і т.д.)
  • Болти, гайки і елементи кріплення
  • Коронки зуби, адаптери, пальці, фіксатори
  • Ножі, ріжучі кромки
  • Амортизаційні Подушки
  • Пальці і Втулки
  • Запчастини двигуна (прокладки, сальники, кільця ітд)
  • Гідравліка
  • Трансмісія
  • Стартери і генератори

Якщо ви не знайшли каталожний номер на нашому сайті, будь-ласка уточнюйте наличе у наших менеджерів.

Можлива термінова доставка необхідної позиції протягом 5 робочих днів.

Надаємо сервісні послуги на об'єкті замовника.

Доступні до замовлення позиції для фронтального навантажувача KOMATSU WA250:

6738-11-4430 CONNECTION,AIR INTAKE
6736-11-5820 GASKET,EXHAUST MANIFOLD
6732-11-8150 WASHER,PLAIN
6738-11-4320 PIPE,AIR TRANSFER
1307-683-H1 CLAMP, V-BAND
6738-11-4390 NUT,LOCK
6732-21-3990 BOLT(M8-1.25 BOTH ENDS)
6735-21-3180 HOUSING,TIMING PIN
6735-21-3140 COVER,GEAR
6738-21-3110 HOUSING,GEAR
6738-21-5610 VALVE,OIL DRAIN
6738-31-4301 FLYWHEEL
6735-21-8110 BEARING, MAIN UPPER
6742-01-4060 BEARING, THRUST
6735-21-8210 BEARING, LOWER
6735-29-8110 BEARING, MAIN UPPER
6735-28-8110 BEARING, MAIN UPPER
6735-27-8110 BEARING, MAIN UPPER
6735-26-8110 BEARING, MAIN UPPER
6737-32-3110 ENGINEROD ASSEMBLY
6732-31-3320 BOLT, CONNECTING ROD CAP
6732-31-3132 BUSHING
6732-31-3420 BEARING,CONNECTING ROD LOWER (STD)
6732-31-3411 BEARING,CONNECTING ROD UPPER (STD)
6738-32-2010 KIT,ENGINE PISTON (STD)
6738-31-2030 SET, PISTON RING
6738-39-3400 BEARING,CONNECTING ROD (0.25 MM OS)
6738-38-3400 BEARING,CONNECTING ROD (0.50 MM OS)
6738-37-3400 BEARING,CONNECTING ROD (0.75 MM OS)
6738-36-3400 BEARING,CONNECTING ROD (1.00 MM OS)
6732-41-1231 GEAR,CAMSHAFT
6738-21-5120 BRACE,TUBE
6738-21-5130 TUBE,OIL FILLER
6732-21-5480 TUBE,OIL GAUGE
6735-21-5170 DIPSTICK
6738-21-6280 BOLT(M8-1.25x25.5)
6738-21-6180 SEAL,O-RING
6738-21-6000 COVER,PUSH ROD
6738-21-6650 ISOLATOR, NOISE
6738-21-6660 ISOLATOR, NOISE
6738-21-6670 SPACER, MOUNTING
6738-21-6100 COVER, PUSH ROD
6738-21-7780 COVER, BREATHER
6738-21-6620 PANEL, NOISE
6738-21-6680 SEAL,GROMMET
6738-22-7810 HOSE,PLAIN
6738-51-5110 HEADASSEMBLY, FILTER
6738-51-5120 HEAD, FILTER
6735-62-2110 CORE,COOLER
6732-51-4432 GASKET,FILTER HEAD
6736-51-5142 FILTER,LUBRICATION OIL
6738-71-5520 TUBE,FUEL DRAIN
6732-71-6260 WASHER,SEALING
04434-50508 CLIP
6216-64-3990 WASHER
6732-71-3210 NUT(M8-1.25)
6738-71-5110 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 1
6738-71-5120 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 2
6738-71-5130 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 3
6734-71-5741 BRACE,FUEL PUMP
6735-71-5643 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 4
6735-71-5653 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 5
6735-71-5663 TUBE,FUEL SUPPLY NO. 6
6732-71-5760 BRACE,TUBE
6734-11-5210 BOLT(M8-1.25x80)
6738-71-5530 BRACKET
6735-71-5160 TUBE,FUEL SUPPLY
6735-71-5170 CLAMP,TUBE
6735-71-5180 CLAMP,TUBE
6735-71-5190 BOLT(M6-1.00x20)
6735-71-6530 BOLT, BANJO CONNECTOR (M12-1.50x24)
6735-71-6750 BOLT, CAPTIVE WASHER CAP (M6-1.00x10)
6735-71-3840 WASHER,SEALING
6732-71-6650 ADAPTER,FILTER HEAD
6732-71-6112 FILTER,FUEL
6735-71-5371 TUBE,FUEL SUPPLY
6736-71-5811 PLATE,COVER
6141-71-1710 CONNECTOR,BANJO
6735-61-6411 GASKET,COVER PLATE
6737-11-3090 KIT,INJECTOR
6738-11-3120 NOZZLE,INJECTOR
6738-71-1160 PUMP,FUEL INJECTION
6735-71-5460 ADAPTER,FEMALE
6738-71-5450 TUBE,AIR FUEL CONTROL
6734-71-5610 BOLT(M10-1.50x16)
6215-81-9710 SEAL,O-RING (M10-1.00)
6735-71-5420 SCREW,BANJO CONNECTOR
6735-71-5430 TUBE,LUBRICATING OIL SUPPLY
6130-32-1361 WASHER,PLAIN (14MM)
6735-71-5411 TUBE,LUBRICATING OIL SUPPLY
6732-71-5450 CONNECTOR,FEMALE
6738-71-3120 STUD(M10-1.50 (BOTH ENDS)x42)
6732-61-3110 BOLT(M8-1.25x40)
6735-71-3220 BOLT(M10-1.50x25)
6731-71-5860 WASHER,SEALING
6738-71-3620 BRACE,FUEL PUMP
6738-71-3610 BRACE,FUEL PUMP
6738-71-3100 GEAR,FUEL PUMP
6738-71-3110 GEAR, FUEL PUMP
6738-71-3810 DAMPER, VIBRATION
6144-71-5750 CONNECTOR,BANJO
6731-61-6260 CONNECTION,WATER INLET
6732-61-6250 SEAL,RECTANGULAR RING
6732-61-6270 VALVE,CHECK
6732-61-6180 BOLT(M8-1.25x70)
6732-61-6240 GASKET,THERMOSTAT HOUSING COVER
6732-61-6330 HOSE,MOLDED
6732-61-6190 CLAMP,HOSE
6732-61-6170 COUPLING,PLAIN HOSE
6732-61-6310 HOUSING,THERMOSTAT
6735-61-6471 THERMOSTAT
6732-61-3503 SUPPORT,FAN
6732-61-3160 PLATE,CLAMPING
6738-62-4110 BELT,V-RIBBED
6736-61-4110 TENSIONER,BELT
6738-61-3911 BRACKET,BELT TENSIONER
6732-81-6611 SUPPORT,ALTERNATOR
6732-81-6560 BRACE,ALTERNATOR
6732-81-6690 SPACER,MOUNTING
600-861-6420 ALTERNATOR ASSEMBLY
ND121400-0800 FRAME ASSEMBLY
ND021100-4210 STATOR ASSEMBLY
ND021401-4980 FRAME
ND021411-0570 PLATE
ND021045-0530 COLLAR
ND949006-5590 SCREW
ND949100-5010 BEARING, BALL
ND949043-2000 BOLT, STUD
ND021501-8050 FRAME, REAR
ND021580-4820 HOLDER
ND021620-2720 BRUSH HOLDER ASSEMBLY
ND126000-2320 BRUSH HOLDER ASSEMBLY
ND021551-2480 COVER
ND021605-1970 BUSHING
ND021605-2481 BUSHING
ND949006-5460 SCREW
ND91310-04251 SCREW
ND949007-5110 SCREW
ND949056-2481 NUT
ND949056-3080 NUT
ND021200-8380 ROTOR ASSEMBLY
ND949100-2790 BEARING, BALL
ND021506-0070 COVER
ND021041-8620 PULLEY
ND949056-2520 NUT
ND021626-0190 SEAL
ND021626-0250 SEAL
ND021542-0160 WASHER
ND949006-6401 SCREW
ND949007-6280 SCREW
ND021602-5230 PLATE
ND92150-06061 NUT
600-863-4210 STARTING MOTOR W/JUMP START PROTECTION
ND028100-2882 YOKE ASSEMBLY
ND028062-0130 CAP
ND028099-3570 STARTER KIT
ND028200-1590 ARMATURE ASSEMBLY
ND949100-1930 BEARING, BALL
ND949100-1750 BEARING, BALL
ND028300-6551 CLUTCH ASSEMBLY
ND028099-3270 STARTER KIT
ND028300-6751 CLUTCH ASSEMBLY
ND949100-4500 BEARING, FRONT BALL
ND949100-1920 BEARING, REAR BALL
ND949170-4040 SPRING
ND028381-0071 SHAFT
ND228401-0633 HOUSING ASSEMBLY
ND153400-8530 MAGNETIC SWITCH ASSEMBLY
ND028099-5620 STARTER KIT
ND028099-3160 STARTER KIT
ND053660-7170 PLUNGER
ND053404-0240 GASKET
ND053505-0290 COVER
ND053480-7560 BOLT ASSEMBLY
ND028065-0250 BUSHING
ND028510-5390 BRUSH HOLDER ASSEMBLY
ND949173-0571 SPRING
ND028501-8091 FRAME
ND128961-0010 BALL
ND949170-4070 SPRING
ND028371-1500 PINION
ND028306-0070 ROLLER
ND028063-0030 RETAINER
ND028327-0171 RETAINER
ND128950-0520 BOLT
ND949020-0600 WASHER, FELT
ND90801-10050 O-RING
ND949007-6530 SCREW
ND90170-10061 NUT
ND949056-4480 NUT
ND90258-10001 WASHER
ND949006-4720 SCREW
ND90200-06241 WASHER
ND028062-5790 COVER
ND949007-6850 SCREW
ND028901-5190 SEAL
09842-A0481 DO NOT JUMP START WARNING LABEL
08073-10505 SENSOR, OIL PRESSURE
6738-81-3170 ADAPTER,REDUCING
6738-81-6120 BRACE,BELT GUARD
6731-91-1550 PULLEY,ACCESSORY DRIVE
6732-21-4161 SEAL, O-RING
6732-21-4290 BOLT (M6-1.00x16)
6732-21-4232 HOUSING, FLYWHEEL
6735-21-4191 GASKET, COVER PLATE
6732-21-4120 BOLT (M8-1.25x16)
6732-22-4170 SEAL, RECTANGULAR RING
6735-K2-3010 COVER, REAR
6732-11-1710 BRACKET,LIFTING
6738-K0-AD10 ENGINE, COMPLETE
1316-562-H91 ENGINE SERVICE
6735-21-5661 GASKET, OIL PAN
6735-71-6610 GASKET, COVER PLATE
6732-71-3242 GASKET, FUEL PUMP
6743-11-3230 SEAL, INJECTOR
6731-71-5910 WASHER, SEALING
6738-81-7400 AIRCLEANER
6738-81-7410 BODY
600-185-3100 ELEMENT
600-184-1370 O-RING
600-184-1310 COVER ASSEMBLY
600-184-2810 PLATE
600-184-1350 VALVE, DUST
600-181-1930 PLATE,INSTRUCTION
6738-11-9111 BRACKET
6738-11-9121 BRACKET
6738-11-5561 BRACKET
6738-11-5571 BRACKET
6738-11-5720 BRACKET
01436-01205 BOLT
6738-11-4440 HOSE
07299-00105 CLAMP
6743-81-7530 COUPLING
08671-50030 HOSE
175-79-83760 SPACER
6217-11-4590 BLOCK
6738-11-5541 MUFFLER
6150-11-5710 GASKET
6738-11-5611 ELBOW
6738-11-5710 BRACKET
6738-11-5730 BRACKET
01435-00830 BOLT
6738-11-5440 SPACER
6202-81-6821 BOLT
209-62-11810 SPACER
6738-11-5360 SPACER
6738-11-5411 TUBE,MUFFLER DRAIN
6738-11-5351 BRACKET
6738-11-5371 SPACER
01435-01070 BOLT
600-815-9260 VALVE,FUEL SHUT OFF
6732-81-9520 PLATE
6732-81-9511 BRACKET
6204-81-9640 JOINT
04250-60639 END, ROD
01590-10607 NUT
04050-11212 PIN, COTTER
04248-50625 ROD
6732-11-1970 BRACKET
418-02-A1220 BRACKET
418-02-A1230 SPACER
6738-81-8140 COVER
6737-81-8241 COVER
6738-81-8540 COVER
6738-81-8461 BRACKET
418-01-31113 BRACKET,L. H
418-01-31123 BRACKET,L. H
418-01-31133 BRACKET,R. H
418-01-31143 BRACKET,R. H
418-01-11112 CUSHION
01011-62220 BOLT
418-06-32355 WIRING HARNESS
07095-20420 CUSHION
04434-51912 CLIP
426-07-11130 PLATE
04434-51412 CLIP
04434-51012 CLIP
195-33-11220 SPACER
42A-942-1270 PLATE
08034-40521 BAND
08192-22100 CONNECTOR
08191-00770 PLUG
418-06-32272 WIRE
08028-CB040 CABLE
418-06-32290 CABLE
6131-22-3750 BOSS
11Y-06-11630 CAP
11Y-06-11391 SWITCH, RELAY
01010-80612 BOLT
418-06-31283 BRACKET
7861-93-2330 SENSOR
01010-80616 BOLT
418-06-32281 WIRE
418-02-31110 PIPE,EXHAUST
01016-51045 BOLT
418-02-31120 PIPE,EXHAUST
418-12-31110 COUPLING
11Y-12-11130 BOLT
418-12-31121 COVER
418-03-31104 RADIATOR ASSEMBLY
418-03-31112 RADIATOR
418-03-31122
Основні
Виробник  Komatsu
Країна виробникЯпонія
СтанНове
Тип технікиСпецтехніка
  • Ціна: від 1 000 грн.